Ostatnie zmagania naszych zawodników w 2020 roku

Od wielu lat końcem roku zawodnicy Arcusa uczestniczą w zawodach w Ostrowcu Świętokrzyskim. Dzięki Pani Wioletta Walerowicz nasi najmłodsi zawodnicy mogą próbować swoich sił w Baba Jaga Cup oraz Świętokrzyskiej Olimpiadzie Taekwondo. Zawodnicy oprócz walk rywalizują w konkurencjach sprawnościowych. W tym dziwnym roku na zawody wyjechało 15tu naszych zawodników i zawodniczek. Dziękuję bardzo Pani Magdzie i Panu Arturowi za pomoc. Gratulujemy wszystkim naszym zawodnikom dobrego występu. Nasi zawodnicy zdobyli:Emilia Zaprzałka 2 miejsce w walkach i 1 miejsce w konkurencjach sprawnościowychNikol Seredyńska zajęła 2 miejsce w walkachWeronika Zaprzałka zdobyła 2 złote medale w walkach i konkurencjach sprawnościowychKarolina Szlaga 1 miejsce w walkach oraz 3 miejsce w konkurencjach sprawnościowychVincent Ponce de Leon Hopej 1miejsce w walkach i 2 miejsce w konkurencjach sprawnościowychTytus Ponce de Leon Hopej 2 miejsce w walkachSzkwarła Oskar miejsce 3 w walkachLeonard Janiec miejsce 2 w walkachOliwier Majewski miejsce 3 w walkachRichard Siedlarz 2 miejsce w walkach oraz 3 miejsce w konkurencjach sprawnościowychOliwier Wiewióra 2 miejsce w walkachOlga Jeżak miejsce 1 za walkach i 2 miejsce w konkurencjach sprawnościowych

W Opolu 12.12 odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików. Zawodnicy Arkusa zdobyli łącznie 10 medali 1 zł trzy srebrne i 6 brązowych. Zawodnicy rywalizowali w konkurencjach sprawnościowych oraz w walkach. Wkonkurencjach sprawnościowych na drugim miejscu podium stanęli Konrad Jarząb i Oliwier Majewski brązowe medale zdobyli Filip Wiewióra Tytus Hopej oraz Olga Jeżak. Natomiast w konkurencji walk złoty medal wywalczył Konrad jarząb srebro Tytus Hopej a brązowe medale zdobyli Filip Wiewióra Oliwier Majewski i Olga Jeżak. Serdecznie gratulujemy naszym młodzikom za bardzo dobrą postawę. Zawody młodzików były ostatnim turniejem naszych zawodników w tym roku. Projekt realizowany przy wsparciu finansowym Gminy Krynicy-Zdroju Urząd Miejski W Krynicy-Zdroju Zadanie zrealizowano w ramach konkursu”Sportowe Sądeckie przy wsparciu Powiatu Nowosądeckiego” www.sadecki.pl