Cassovia Open w Koszycach

4 maja w Koszycach na Słowacji odbył się cykliczny turniej taekwondo. W zawodach wystartowała nasza 6 osobowa reprezentacja. Czwórka dzieci i dwie seniorki. I  tak w kategorii dzieci Złoty medal wywalczył  Xavier Michalski kat.do 26kg, Srebro zdobyli: Nikol Seredyńska w kategorii do 24kg, Konrad Jarząb w kategorii do 32 kg. Niedużo brakło by wywalczył medal również Oliwier Majewski, który ostatecznie zajął 5 miejsce. W kategorii seniorek ostatni sprawdzian przed Mistrzostwami Polski, które odbędą się końcem maja w Płocku przeszły w Koszycach Vanessa Malczewska zdobywając srebrny medal i Olivia Budaj  (ubiegłoroczna złota medalistka Mistrzostw Polski juniorów młodszych) zdobywając brązowy medal. Obydwie startowały w kategorii do 57 kg. W zawodach brało udział ponad 180 zawodników ze Słowacji, Polski i Ukrainy. Wyjazd zawodników wspierał powiat nowosądecki oraz Urząd miejski w Krynicy-Zdroju.