Ruszamy z treningami

Uwaga ruszamy z treningami dla dzieci  w Zespole Szkól Ponadpodstawowych ul. Nadbrzeżna 3

Po 2 miesiącach treningów online od środy 20.05 zaczynamy prawie normalne treningi  Z uwagi na dziwne rozporządzenia i zarządzenia musimy poczynić dziwne działania. A zatem w kilku punktach wyjaśniam zasady uczestnictwa.

Termin zajęć poniedziałek, środa piątek grupa początkująca 16:15 do 17:15

  1. W zajęciach może uczestniczyć 12 osób i trener zatem pierwszeństwo w zajęciach maja zawodnicy trenujący online – (Amela, Milena, Zosia, Hania, Marceli)
  2. Uczestnicy proszeni są o dopisywanie się w komentarzu pod treningami na każdy dzień treningu do godziny 13:00. Osoby bez wpisu mogą nie zostać wpuszczone.
  3. W przypadku większej ilości ćwiczących może zostać stworzona dodatkowa grupa trenująca w terenie z drugim trenerem.
  4. Każdy zawodnik przychodzący na zajęcia będzie musiał posiadać ze sobą indywidualny środek do dezynfekcji rąk- Klub udostępni wyłącznie roztwór spirytusu.
  5. Zawodnik na treningu powinien posiadać ochronę twarzy.
  6. Szatnie nie będą udostępniane więc musicie przychodzić w strojach.
  7. Uczestnicy zajęć będą mogli korzystać jedynie z toalety.
  8. Od uczestników wymagana jest pisemna zgoda rodzica (opiekuna prawnego) na uczestnictwo w obecnej szczególnej sytuacji, w zajęciach sportowych w danym obiekcie.
  9. Zakaz wstępu na obiekt szkoły rodziców. Rodzic może tylko doprowadzić dziecko do Sali.

zgoda rodzica treść ogólna:

Zgoda rodzica/opiekuna prawnego/ dziecka na udział w zajęciach sportowych UKS Arcus Krynica na warunkach opublikowanych na stronie FB w dniu 16 maja 2020r.

Ja niżej podpisany opiekun …………………………………………………………………………….., oświadczam, że zapoznałem się z zasadami uczestnictwa w zajęciach sportowych UKS Arcus Krynica i godzę się na nie. Zobowiązuje się do wywiązania ze wszystkich punktów obowiązujących zasad. Stan zdrowia mojego dziecka pozwala na uczestnictwo w zajęciach sportowych.

Krynica-Zdrój, dnia …………………………..           Podpis rodzica …………………………..…………………………..